Отримайте консультацію від організаторів ярмарки
Залиште номер телефону, ми з вами зв'яжемося і відповімо на всі питання
Ваш номер телефону
Ми гарантуємо конфіденційність ваших особистих даних
Конкурс проектів від ДІФКУ (SFII)
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України проводить відбір проектів для державного стимулювання створення і використання винаходів (корисних моделей) та промислових зразків.

Прийом заявок здійснюється через Державну інноваційну фінансово-кредитну установу (SFII) – це установа, яка сприяє залученню прямих іноземних інвестицій та спрямована на досягнення стратегічного партнерства на користь України та її партнерів у світі.
Прийом заявок на участь у конкурсному відборі відбуватиметься з 01 січня 2019 року по 31 березня 2019 року. Напрямки відбору проектів:
  • розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки;
  • освоєння нових технологій транспортування енергії, упровадження енергоефективних, ресурсозберігаючих технологій, освоєння альтернативних джерел енергії;
  • освоєння нових технологій високотехнологічного розвитку транспортної системи, ракетно-космічної галузі, авіа і суднобудування, озброєння та військової техніки;
Оцінка проектів відбуватиметься за низкою критеріїв, як от «новизна», «ступінь готовності до комерційного впровадження», «соціальна або ринкова доцільність», «наявність правоохоронних документів», «строк впровадження» та інші показники. Для участі у конкурсному відборі проектів потрібно подати наступні документи:
  • заповнену Заявку на участь у конкурсному відборі та додаток до неї;
  • копію паспорту та ідентифікаційного коду;
  • копію патентної (правової) охорони - за наявності;
Презентацію проекту (стартапу)
Презентація проекту подається на українській мові.

А якщо у вас виникли запитання, то ви зможете задати їх представнику ДІФКУ на нашому Міжнародному ярмарку грантів, кредитів та інвестицій. Також на ярмарку буде діяти стенд ДІФКУ, куди ви відразу зможете особисто надати свій пакет для участі в конкурсному відборі.
Більше інформації тут
Придбати квиток на захід можна тут
Чекаємо вас на Міжнародному ярмарку грантів, кредитів та інвестицій!
Made on
Tilda