Отримайте консультацію від організаторів ярмарки
Залиште номер телефону, ми з вами зв'яжемося і відповімо на всі питання
Ваш номер телефону
Ми гарантуємо конфіденційність ваших особистих даних
Elevator Pitch або чому вам це потрібно?
Незабаром відкриємо реєстрацію учасників на Міжнародний ярмарок грантів, кредитів та інвестицій. На якому понад 300 підприємців та власників бізнесу зберуться разом! Звісно наша головна мета дізнатися все про гранти, кредити та інші доступні програми фінансування, однак, це прекрасна можливість для ефективного нетворкінгу. І потрібно вміти за короткий час кава-брейків познайомитися з максимальною кількістю неймовірно цікавих людей, а значить вміти представити себе: коротко та ефектно. Отже, вам просто потрібен Elevator Pitch!
  • Elevator Pitch (презентація для ліфта) - коротка розповідь про концепцію продукту/проекту. До чого тут ліфт? Уявіть, що ви в ліфті з інвестором, який піднімається до себе в офіс. Ваше завдання - зацікавити його за час, поки ви їдете в ліфті. Маєте лише 30-60 секунд, максимум 2 хв. Зможете за такий короткий час розказати про про себе/свій бізнес?

  • Сучасний Elevator Pitch мають вміти робити не лише власники бізнесу/стартапери у пошуках інвесторів. Це крутий дієвий інструмент для кожного, кому потрібно коротко та ефектно розповісти про себе, справити враження або розпочати ділове спілкування. Отже, починаймо тренуватися!
Рекомендую розпочати з простої вправи:

1) підготуйте короткий текст - максимум півсторінки, де опишіть те, чим займаєтеся. Але зробіть це так, щоб людина, що не знайома зі специфікою вашого бізнесу/стартапу, змогла зрозуміти, що саме ви робите/збираєтеся робити та чим ви кращі за інших.

2) коли купу своїх думок втиснете у півсторінки, можете переходити до наступної вправи: спробуйте одним реченням охарактеризувати про свій проект/себе. Повірте, це вам дуже знадобиться під час нетворкінгу на різних заходах.

3) все ж як матимете час, підготуйте декілька варіантів пітчів: для інвесторів, журналістів, потенційних партнерів. Кожному з них ви маєте показати, чим ваш проект/бізнес/ви самі буде корисним для них.

З нетерпіння чекаємо вас на Міжнародному ярмарку грантів, кредитів та інвестицій!
Отримайте рахунок
Заповніть всі данні і ми зв'яжемося з вами щоб виставити рахунок
Назва компанії
Кількість квитків «Стандарт»
+
Кількість квитків «Преміум»
+
Ваша пошта
Контактний телефон
Made on
Tilda